Merhabalar,

Öncelikle herkese Coopers’ Whisky olarak blogumuza hoşgeldiniz diyoruz. Sayfamızda sizlerle birlikte deneyimlerimiz paylaşmak ve yaşamak istiyoruz.

Coopers’ Whisky olarak, Coopers’a yani «viskilerin sıcak yuvası fıçıları üretenler» anlamına gelen ifadeye bizim bakış açımızı paylaşmak isteriz. Coopers; viskiye yuva yapan, ona en güzel gelişim ortamını sunan ve bugün önümüze gelen bu keyif dolu eşsiz içkiye ruhunu katan kişinin taa kendisir. Biz de Coopers’ Whisky olarak bu tanımın en yakın takipçileriyiz. Ekibimiz özünde kapalı bir viski hobi grubu arkadaşlığıdır.

Coopers Whisky; viski bilgi ve görgüsünü hem ülkemizde hem de globalde yaptığımız/yapacağımız çeşitli organizasyonlarla arttırmaya devam ederken – her geçen gün daha keyifli bir hal alıyor.

Bizler blended viskiler gibi farklı ortamlarda çalışan ve profesyonel hayatına devam ederken, single malt viskiler gibi tek çatı altında bu değerli hobimiz etrafında çok samimi bir dostluk kurduk.

Bu dostluğumuzu da Coopers’ Whisky markasıyla taçlandırdık. Bize bu yolculukta eşlik eden sizlere Coopers Whisky olarak kadehimizi kaldırıyor ve İrlanda /İskoçya Galcesinde “Sağlınıza” anlamına gelen viski kültürünün gelenekselleşmiş ifadesiyle sizleri selamlıyoruz: “Slainte!”

Yazar: #cooperswhisky